Koncertowa czwarta kwarta przeciwko Treflowi! (podcast)

W ostatnich spotkaniach styl Anwilu raczej nie zachwycał. Przez trzy kwarty meczu z Treflem Sopot było podobnie. Czwarta odsłona jednak totalnie zmieniła ten obraz! Z każdą kolejną minutą „Rottweilery” rosły w siłę, a trójmiejska ekipa gasła. Wyprowadzaliśmy cios za ciosem, rywale byli ostro punktowani oraz rozbijani i nie potrafili odpowiednio zareagować. Anwil wygrał ostatnią kwartę aż 28:6, a cały mecz 81:61.

Marcin WoronieckiFOTO: Adrianna Nowacka / wlc.pl

Statystyki z tego spotkania dostępne TUTAJ, a kilka moich słów do odsłuchania poniżej.

• Trzy kwarty wyrównanej walki i koncert Anwilu w ostatniej odsłonie!
  • Trefl ma spore problemy, nie wykorzystuje potencjału, a trener Marcin Stefański nie ma pomysłów…
  • Goście mieli tak mizerne momenty, że było mi żal sopockich kibiców…