Anwilowe Wieści (#07) – Koszykarska segregacja w Gryfii

Chyba wszyscy oczekiwali twardego i wyrównanego spotkania w Słupsku. Nic dziwnego, bo hala Gryfia nigdy nie była dla nas łatwym terenem. Tak rzeczywiście wyglądał przebieg tego starcia, ale tylko do przerwy. W drugiej połowie Anwil zdecydowanie zdominował swoich rywali i wrócił do Włocławka z bardzo okazałym zwycięstwem 83:58. Miało być trudno, a ostatecznie „Rottweilery” odniosły najwyższą wygraną w historii na tym obiekcie!

Można śmiało stwierdzić, że w trzeciej kwarcie mecz przejął fenomenalny Victor Sanders, a swoje dołożył przebudzony Luke Petrasek.

Oczywiście mecz z Czarnymi był głównym punktem nowego odcinka podcastu „Anwilowe Wieści”, ale poruszyliśmy z Michałem również inne tematy.